• BİLGİ BANKASI


Web Tasarım Websiteniz Burada, İle Bizimle Daha İleriye.

Websiteniz Burada Antalya Web Tasarım şirketi sizlerin web yazılım, website ve tüm internet çözümlerinize en kaliteli hizmet ile cevap veriyoruz. Kendi alanında her biri uzman olan ekibimiz ile sizlerin taleplerini en hızlı şekilde yanıtlıyoruz. Tüm web proje çalışmalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL WEB TASARIM ADINA MERAK ETTİKLERİNİZ

+

Bir web sitenin firmanıza ne gibi avantajlar sağlayacağını hiç düşündünüz mü? Artık küçük büyük bir çok firma, internetin kendilerine çok büyük avantajlar sağladığını biliyor ve bu internet dünyasında çoktan sanal şubelerini açtılar bile..

Web sitenizle, firmanızı, dünyanın dört bir yanındaki çok büyük bir kitleye en iyi şekilde tanıtabilirsizin.

Web sitenizle, firmanız hakkında, ürünleriniz hakkında, ürünlerinizin özellikleri ve fiyatları hakkında ki tüm değişiklikleri, müşterilerinize anında bildirebilirsiniz.

Web sitenizle, dünyanın dört bir yanından günün 24 saati, yılın 365 günü, faaliyet alanınıza göre, siparişler alabilir, rezervasyonlar yapabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Web siteleri etkileşimli ortamlardır. Web sitenizle müşterilerinizle, nerede olurlarsa olsunlar, her konu da çok hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerinizin fikirlerini ve beklentilerini alabilir, firmanızı, müşterilerinizin sürekli değişen isteklerine göre hızla yönlendirebilirsiniz.

Web siteniz için gazete ve dergilere verdiğiniz reklamlara ödediğiniz ücretler gibi çok büyük ücretler ödemeyeceksiniz.
Web sitenize, ödeyeceğiniz küçük bir ücretle sahip olacaksınız ve web sitenizi ömür boyu kullanabileceksiniz..

Web siteniz arama motorlarına kayıt ettirileceği için, firmanızı hiç tanımayan, hiç bilmeyen, dünyanın her hangi bir yerinden her hangi biri dahi aradığı bir ürün ile, bir kelimelik bir bilgi ile size ulaşabilecek, ürünleriniz, firmanız hakkında bilgi sahibi olabilecektir. Bu şekilde binlerce belki de milyonlarca yeni müşteri sahibi olacaksınız.

Burada sayamayacağımız daha yüzlerce neden var… Ne dersiniz, bir web siteniz olmalı mı? Yoksa hâlâ düşünüyor musunuz?

+

Bir web sitenizin olması için gerekli olanları şöyle sıralayabiliriz:

  • Domain Name ( Alan Adı ) : Web sitenize öncelikle bir domain name ( alan adı ) almanız gerekmektedir.
   Örnek : www.firmaismi.com veya www.firmaismi.com.tr
   Satın alacağınız alan adı firmanızın ismi olabileceği gibi bir ürününüzün ismi de olabilmektedir. Bize sadece almak istediğiniz Domain Name’i bildirmeniz yeterli, Kurulum işlemleri, yönlendirme işlemleri gibi hizmetleri ücretsiz olarak sizin adınıza yapıyoruz.
  • Hosting ( Web Sitesi Bulundurma alanı ) : Web sitenizin internet ortamında sürekli yayımlanmasını sağlayabilmeniz için Web bulundurma alanı almanız gerekmektedir. Bu alanın kapasitesi web sitenizin içeriğine göre değişecektir.
   Sizin için önemli olan sadece bu Web Bulundurma Alanının kapasitesi değil, web sitenizde kullanılan dillerin, scriptlerin, formların, databaselerin de desteklenmesini sağlayan hizmetlerin bulunmasıdır. Size ihtiyacınızdan fazlasını değil, ihtiyacınızı karşılayabilecek ve değişen, gelişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda da ihtiyaçlarınızı karşılayabilen bir hosting hizmeti sunuyoruz. 150 m2 olan bir ev size yetiyorsa neden 300 m2 yada daha büyük bir evde oturasınız ki?.. Neden daha fazla ödeyesiniz?..
  • Web Tasarım : Web sitesi hazırlanırken, estetik ve kullanılan teknik argümanlar çok önemlidir. Web sitenizde görsel açıdan estetik ve kolay izlenebilirliğin ön planda olması gerekmekte ve verilmek istenen bilginin çok hızlı ve çok etkili bir biçimde ziyaretçiyi sıkmadan verilebilmesi gerekmektedir. Biz web sitenizi sizlerle karşılıklı oturup ihtiyaç ve beklentilerinizi, ortaklaşa bir çalışma sonucunda belirleyerek bir seri çalışma sonucunda hazırlıyoruz. Haydi, beklentileriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan web sitesini birlikte belirleyelim yada eski sitenizi yeniden ele alıp, ihtiyaç ve beğeninize uygun hale getirelim. Web sitenizden memnun olacağınızı garanti ediyoruz..

+

Web siteniz animasyonlarla ve grafik efektlerde etkili Flash Tasarım kullanılabileceği gibi, web sitenizde kullanılabilecek tablolara, formlara, databaselere göre de farlı diller / scriptler kullanılabilir. Örneğin : PHP, ASP, JavaScript, CGI gibi..

Web siteniz sadece grafik ve textlerden oluşan HTML tasarım olarak ta düzenlenebilir. Fakat html tabanlı sitenizi siz güncelleyemeyebilirsiniz. ( Size HMAWEB Yönetim Panelli dinamik web site yaptırmanızı öneriyoruz. HMAWEB ile siteniz tam olarak her şeyiyle sizin yönetiminizde olacaktır. )

+

Yeni Türk Ticaret kanun gereği firmalar için web sitesi açma zorunluluğu getirilmiş, fakat bu zorunluluk olgusu yerine firmanızın prestiji, verimliliği saygınlığı bulunabilirliği adına bu girişimde bulunmanızı önemle öneririz.

Her firma türü için uygun mudur?: Tüm firma tipleri için uygundur. Şahıs firması, limited şirket, anonim şirket vb..

Referanslarımız

İstanbul ve Tüm Türkiye'de Web Tasarım hizmeti sunmakta olan Websiteniz Burada her geçen gün ailesini büyütmektedir. Daha önce ki yaptığımız çalışmaları ve referanslarımızı inceleyebilir, sizlerde aramıza katılabilirsiniz. Bizleri günün dilediğiniz zamanı 7/24 arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

www.websitenizburada.com bir Şahinoğlu Grup Şirketleri (www.sahinoglurulman.com.tr ) kuruluşudur.  
Copyrights © 2014 Websiteniz Burada. Tüm Hakları Saklıdır.