56

Kurumsal Web Tasarım Web Siteniz Burada Seo Hizmeti

Web Siteniz Burada Tasarım olarak sizlerin web sitesi, E-ticaret sitesi ihtiyaçlarınıza en kaliteli hizmet ile cevap veriyoruz. Kendi alanında her biri uzman olan ekibimiz ile sizlerin taleplerinizi en hızlı şekilde karşılıyoruz. Tüm özel proje yazılımı çalışmalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Siz talep edin, biz gerisini çözümleyelim...

ozel-yazilimm

Seo Hizmeti

Seo – Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti
Seo , en basit haliyle arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. SEO kelimesi ingilizce tabirle Search Engine Optimization kelimelerin baş harflerinden SEO olarak bizim güzel Türkçe’mize geçmiştir. Google vb. arama motorlarında web siteleri belirli kriterlere göre sıralandığı için, seo çalışması yapan bir firma ile yapmayan bir firma arasında dağlar kadar farklar olur.

Seo çalışması nedir ?

Web sitemizi google’ın belirtmiş olduğu kriterlere göre hazırladığımızda sitemizi optimize, yani google’ın bize sunduklarına göre hazırlamış oluruz. Biz seocular, bu çalışmaları site içi seo ve site dışı seo olmak üzere ikiye ayırırız

Site içi seo demek; kullandığımız web site altyapısını,kodlama , tasarım ve içerik olarak google’ın istediği kriterlere getirmek demektir. Web sitelerimizin kaynak kodlarından tutun, ürün adı, açıkmaları,içerik girişleri vb. onlarca farklı değişkeni kapsar.

Site dışı seo demek ; en basit haliyle başka web sitelerinin bize bağlantı verip vermediği, yani referans olup olmadığı ile alakalı teknik işlemlerdir. Örneğin bir görüşmeye giderken, tanıdık birisinin referansı ile o görüşmeye gittiğinizde görüşmeye +1 puanla başlıyorsanız, internet sitelerinde de bu durum geçerlidir. Tanıdıkların, referansların da otoritesi, güvenilirliği bizim için önemli olduğundan, bu google arama motoru optimizasyonunda da böyledir.

Aynı şekilde sosyal medya ortamlarındaki popülerlik, dış seoyu etkileyen unsurlardır.
Peki Biz Seo Hizmetini Nasıl Veriyoruz ?
Bizi , sizin gibi internetten üzerinden bulan yüzlerce müşterimizle, 10 yıllık hem alaylı hem de mektepli internet tecrübemizi paylaşıyoruz.İşin çekirdeğinden gelen ekibimizle birlikte, sizin de web sitelerinizi google ile uyumlu yaparak, destekleyerek yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Sitelerinizin sıralamasını iyileştirerek, daha fazla ziyaretçi çekip, daha fazla müşteriye ulaşmak asıl hedefimizdir.
Birinci Sıra Garantisi Veriyor Musunuz ?
Bu sorunun cevabına “Evet” diyen kişi veya firmalar tanıyorsanız, hiç beklemeden onlardan seo hizmeti satın alabilirsiniz. Çünkü Google’ın resmi blog sayfasından açıkladığı yazıda (buradan yazıyı inceleyebilirsiniz) , kimsenin böyle bir sıra garantisi veremeyeceğini, “şu kadar yıl 1.sırada kalacağının garantisini veremeyeceğini” belirttiği bir durumda, ne biz ne de işini gerçekten bilen seocular, böyle bir garanti veremez.

Seo çalışmasında asıl hedef, siteyi optimize ederek, daha iyi konumlarla, daha fazla ziyaretçi çekmektir. Birinci sırada olmak tabiki önemli, ancak bunun garantisini vermek, söz konusu bile değildir. Bu garantiyi veren herkes, kişiye yada kuruma bilgi eksikliğinden dolayı bilerek yada bilmeyerek yalan söylemiş olur.

Peki Nasıl Başlayabiliriz?
Başlamak bitirmenin yarısıdır. Bize iletişim sayfamızdaki herhangi bir kanaldan ulaşarak yada aşağıdaki seo teklif formu üzerinden online teklif isteyebilirsiniz. Seo hizmeti için fiyatlar, optimizasyon yapılacak kelimelere, kelime sayısına, sitenizin durumuna, rekabete göre değişeceği için “şu kelime için şu kadar lira” demek, ön inceleme yapmadan mümkün değildir.

HER ZAMAN YARDIMCI OLMAYA HAZIRIZ.

yardimci

7/24 , GÜN BOYU DESTEK

Online olmanızı kolaylaştırıyoruz, ama yardıma ihtiyaç duyarsanız veya birileriyle konuşmak isterseniz, online uzmanlarımız yardıma hazırdır.

HEMEN TALEP İSTEYİN

WEB SİTESİNE DAİR HER ŞEY TEK ADRESTE...

Referanslarımız

İstanbul ve Tüm Türkiye'de Web Tasarım hizmeti sunmakta olan Websiteniz Burada her geçen gün ailesini büyütmektedir. Daha önce ki yaptığımız çalışmaları ve referanslarımızı inceleyebilir, sizlerde aramıza katılabilirsiniz. Bizleri günün dilediğiniz zamanı 7/24 arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

www.websitenizburada.com bir Şahinoğlu Grup Şirketleri (www.sahinoglurulman.com.tr ) kuruluşudur.  
Copyrights © 2014 Websiteniz Burada. Tüm Hakları Saklıdır.