web_tasarim (1)
Ekim 22, 2015 Yorum Yapılmamış

Web Tasarımda Bilmeniz Gerekenler

Gönderen:Website Tarih:Ekim 22, 2015

Firma, Kurum ya da Kuruluşunuz için Web Sitesi Tasarımı yaptırmak veya mevcut sitenizi yeniden revize ettirmek istiyorsunuz, ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz, değil mi?

Bir çok firma ve kurum bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi olmadığı için nasıl bir yol izleyeceği hususunda kaygılanmaktadır. Bu sebeple yanlış strateji ve anlayış uyguladığı için “para ve zaman kaybı” ile karşı karşıya kalarak mağdur konumuna gelmektedir.

1) Öncelikle Kendinize Bir Yol Haritası Çizin.

Ne istediğinizi önceden kararlaştırın, interneti etkili kullanarak öne çıkmak mı, yoksa prestij amaçlı web sitesi yaptırarak saygınlık kazanmak mı? Ya da her ikisi.

2) Bütçenizi Oluşturun.

Web site yapımı ve reklamları ile ilgili maliyet araştırması yapın, web tasarımı yaptıran tanıdıklarınıza vs. yakınlarınıza danışarak bilgi alın.

3) Çalışacağınız Kişileri Doğru Seçin.

Web tasarım ajansı seçiminde ince eleyip sık dokuyun, bu aşama kırılma noktasıdır çünkü, çalışacağınız web tasarım firması sizi vezirde edebilir, rezil de!

4) Web tasarımı projenizin sonuçlanmasında şunları arayın;

Web sitenizi firma ve sektörünüz ile uyumlu, görsel olarak kreatif, profesyonelce dizayn edilen, kurumsal bir çalışma ile sizi zenginleştirecek şekilde oluşturulmalıdır.

Bir Cevap Yazın

Referanslarımız

İstanbul ve Tüm Türkiye'de Web Tasarım hizmeti sunmakta olan Websiteniz Burada her geçen gün ailesini büyütmektedir. Daha önce ki yaptığımız çalışmaları ve referanslarımızı inceleyebilir, sizlerde aramıza katılabilirsiniz. Bizleri günün dilediğiniz zamanı 7/24 arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

www.websitenizburada.com bir Şahinoğlu Grup Şirketleri (www.sahinoglurulman.com.tr ) kuruluşudur.  
Copyrights © 2014 Websiteniz Burada. Tüm Hakları Saklıdır.